SIERADZKI  KLUB
KARATE KYOKUSHINKAI

AKTUALNOŚCI

TRENINGI KARATE

OSIĄGNIĘIA

ZAWODNICY

GALERIA

SKLEP

OCHRONA
DANYCH OSOBOWYCH

HISTORIA
SZTUKI KARATE

SOSAI
MASUTATSU OYAMA

SŁOWNICZEK JAP-POL

KATA

KIHON

KUMITE

100 KUMITE

TAMASHI-WARI

PRZYSIĘGA DOJO

WYMOGI
EGZAMINACYJNE

 


OSIĄGNIĘCIA

LATA 2021 - 2020       LATA 2019 - 2018       LATA 2017 - 2016       LATA 2015 - 2014      
LATA 2013 - 2012       LATA 2011 - 2010       LATA 2009 - 2008       LATA 2007 - 2006      
LATA 2005 - 2004       LATA 2003 - 2002       LATA 2001 - 2000       LATA 1999 - 1995   

ROK 2021

Puchar Mazur w Ełku
II miejsce kumite juniorek młodszych - Maruszewska Magdalena kat. +55 kg

Otwarte Mistrzostwa w Kożuchowie
I miejsce kumite - Maruszewska Magdalena
II miejsce kumite - Szafirowicz Lidia
II miejsce kumite - Kurek Sebastian
III miejsce kumite - Kłys Aida

Otwarty Turniej Shinkyokushinkai w Tarnowskich Górach
I miejsce kumite juniorów - Maruszewski Przemysław kat. -65kg
III miejsce kumite kadetek - Maruszewska Magdalena kat. -65kg

Ogólnopolski Turniej Karate kyokushin w Brennie
I miejsce kumite młodzików - Duch Borys
II miejsce kumite juniorów - Jankowski Jan kat. -70kg
II miejsce kumite juniorek - Kurek Natalia także zdobyła kat. -45kg
III miejsce kumite juniorek - Maruszewska Magdalena kat. +50kg
III miejsce kumite juniorów - Maruszewski Przemysław kat. -65kg

ROK 2020

Mikołajkowy Turniej w Nowej Soli
I miejsce kumite juniorek - Maruszewska Magdalena
I miejsce kumite juniorek - Kurek Natalia
I miejsce kumite młodziczek - Barańska Zuzanna
I miejsce kata - Maruszewska Magdalena

Międzynarodowy Turniej CARBON CUP - Jastrzebie Zdrój
I miejsce kumite juniorek - Duch Zuzanna
II miejsce kumite juniorów - Jankowski Janek
III miejsce seniorów - Cwynar Wojciech
III miejsce kumite juniorów - Maruszewski Przemysław
III miejsce kumite juniorek - Kurek Natalia
III miejsce kumite juniorek - Ilczuk Gosia
II miejsce kata - Mazur Weronika

Mistrzostwa Polski młodzieżowców oraz Mistrzostwa Polski juniorów
III miejsce kumite młodzieżowców - Mazur Weronika kat. +65kg

VI Turniej Karate Kyokushin "SARI CUP" - Żory
I miejsce kumite juniorek - Mazur Weronika
I miejsce kumite juniorów - Maruszewski Przemysław
II miejsce kumite juniorek - Duch Zuzanna
III miejsce kumite juniorek - Kurek Natalia
III miejsce kumite juniorek - Górecka Iga
III miejsce kumite juniorek - Szafranowicz Lidia

Międzynarodowy Puchar Prezydenta Miasta Sieradza w Karate Kyokushin
I miejsce kumite juniorek - Maruszewska Magdalena kat. +60kg
I miejsce kumite juniorek - Duch Zuzanna kat. -60kg
II miejsce kumite seniorów - Kotarski Krzysztof kat +80kg
II miejsce kumite juniorek - Szafirowicz Lidia kat. +60kg
III miejsce kumite seniorów - Cwynar Wojciech kat. +80kg
III miejsce kumite seniorów - Martynow Michał kat. -80kg
III miejsce kumite juniorów - Maruszewski Parzemysłw kat. -60kg
III miejsce kumite juniorek - Kurek Natalia kat. -50kg
I miejsce kata seniorek - Ida Wajgelt
II miejsce kata seniorek - Mazur weronika
III miejsce kata seniorów - Cwynar Wojciech

Ogólnopolski turniej w Będzinie
I miejsce kumite juniorek - Mazur Weronika kat. +60kg
I miejsce kumite młodziczek - Ilczuk Małgorzata kat. +40kg
II miejsce kumite młodziczek - Kurek Natalia kat. +40kg
III miejsce kumite młodziczek - Maruszewska Magdalena kat. +40kg
I miejsce kata - Mazur Weronika