EGZAMINACYJNE

AKTUALNOŚCI

2020-11-23
Międzynarodowy Turniej CARBON CUP

21 listopada odbył się turniej w jastrzębiu! Nasz klub reprezentowało aż 12 zdolnych zawodników. Weronika Mazur, Wojtek Cwynar, Przemysław i Magda Maruszewscy. Natalia Kurek, Zuzanna i Borys Duch, Janek Jankowski, Gosia Ilczuk, Zuzanna Baranska, Iga Gorecka oraz Lidia Szafranowicz zaprezentowali się świetnie. Warto wspomnieć, że dla Zuzi Barańskiej oraz Borysa Ducha, był to debiut. Weronika Mazur w swojej kategorii zdobyła 2 miejsce w kata. Zuzanna Duch wywalczyła 1 miejsce w swojej kategorii wagowej. Przemysław Maruszewski uplasował się na 3 miejscu swojej kategorii. Janek Jankowski powraca do startowania w pięknym stylu, wywalczając srebro w swojej kategorii. Gosia Ilczuk, Natalia Kurek oraz Wojtek Cwynar również są na podium na 3 miejscu w swoich kategoriach wagowych. W roli sędziego spełniala się sensei Ida Wajgelt a sensei Beata w roli trenera. Shihan Robert Wajgelt został sędzią głównym. Dla wszystkich zawodników te zawody to był piękny moment. To bardzo ważne, by w tak trudnym czasie wspierać i się wzajemnie a za razem się chronić. To był jeden z ostatnich turniejów w tym roku. Bardzo się cieszymy że mogliśmy w nim uczestniczyć. Organizatorem zawodów był Jastrzębski Klub Karate Kyokushin Kumite reprezentowany przez shihan Janusza Piórkowskiego OSU!

2020-11-17
Mistrzostwa Polski Seniorów Open oraz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Za nami Mistrzostwa Polski Seniorów Open oraz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. W minioną sobotę odbył się jeden z najważniejszych startów w Polsce. Na MP Seniorów nasz klub reprezentowały: Weronika Mazur oraz Ida Wajgelt. Ida uplasowała się w kata w pierwszej 10 z pośród 19 utytułowanych zawodniczek. Dla Weroniki kategoria seniorska to wciąż nowość, wiec tym razem bez medalu ale wróciła z ogromnym doświadczeniem. Na MP juniorów młodszych reprezentantkami były: Magdalena Maruszewska oraz Natalia Kurek. Natalia uplasowała się w pierwszej ósemce w swojej kategorii. W roli trenerów był shihan Robert Wajgelt oraz sensei Beata Wajgelt. Teraz czas na odpoczynek a jutro bierzemy się do pracy na treningu jeszcze przed nadchodzącym turnieju w Jastrzębiu. Do zobaczenia ! Osu !

2020-11-09
Mistrzostwa Polski młodzieżowców oraz Mistrzostwa Polski juniorów.

Za nami Mistrzostwa Polski młodzieżowców oraz Mistrzostwa Polski juniorów. Na zawodach w Zielonce nasz klub reprezentowali: Wojtek Cwynar, Weronika Mazur, Zuzanna Duch, Przemysław Maruszewski oraz Ida Wajgelt. Do domu wracamy z 3 miejscem Weroniki Mazur w kategorii młodzieżowców, kobiety +65kg oraz większym doświadczeniem i świadomością co trzeba poprawić by było jeszcze lepiej. Bardzo się cieszymy że po raz kolejny mogliśmy uczestniczyć w turnieju zorganizowanym w tak trudnym okresie dla nas wszystkich. Mamy nadzieje ze to nie ostatnie zawody w tym roku. Czekamy na kolejne !

2020-10-27
Nowe zasady bezpieczeństwa w sporcie.

2020-10-26
VI Turniej Karate Kyokushin "SARI CUP" - Żory

4 pazździernika odbył się Sari Cup w Żorach. Był to turniej zorganizowany przez sensei Dariusza Kudyka. Gratulujemy organizacji. Sensei dbał o nasze bezpieczeństwo, a to jest ważne zwłaszcza w tym trudnym okresie. Było około 150 osób. Nasz klub reprezentowali : Przemysław Maruszewski, Magda Maruszewska, Iga Górecka, Zuzanna Duch, Lidia Szafranowicz, Natalia Kurek, Zuzanna Barańska oraz Weronika Mazur. Weronika wywalczyła 1 miejsce w kumite i 4 miejsce w kata w kategorii seniorek. 1 miejsce w swojej kategorii wywalczył Przemek Maruszewski, Zuzanna Duch zajęła 2 miejsce w juniorkach. Natalia Kurek zajęła 3 miejsce w swojej kategorii wagowej. Iga Górecka oraz Lidia Szafranowicz również wywalczyły 3 miejsce w kategorii juniorek. Opiekunem grupy był sempai Adam Kępiński, a w roli sędziego występowała sensei Ida Wajgelt. Gratulujemy wszystkim i życzymy kolejnych sukcesów. Osu !!

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] nastepna