EGZAMINACYJNE

AKTUALNOŚCI

2020-01-19
Zimowe zgrupowanie.

Pierwszy tydzień ferii był bardzo aktywny dla sieradzkich karateków. Obóz w górach to odpoczynek, relaks, ale również ciężka praca. Uczestnicy codziennie jeździli na nartach, trenowali i chodzili na spacery. Biegi po górach, ognisko czy basen nie było im obce. Odwiedziliśmy również Zakopane, przeszliśmy się po Krupówkach oraz pływaliśmy w Aquaparku. Wyjazd zakończył się ogniskiem, wspólnym śpiewem i tańcem. Już teraz zapraszamy za rok.

2020-01-13
Wręczenie certyfikatów.

Podczas ostatniego treningu przed feriami odbyło się wręczenie certyfikatów. Żeby je otrzymać, zdający musieli się wykazać ogromną dyscypliną i wiedzą. Egzamin trwał kilka godzin, więc było to nie lada wyzwanie by dotrwać do końca. Na szczęście wszyscy byli wspaniałe przygotowani przez swoich instruktorów i zdali. Serdecznie gratulujemy. Zapraszamy tez na kolejny egzamin już w marcu !

2019-12-16
Puchar Polski!

Piękne zakończenie sezonu startowego ! W minioną sobotę odbył się coroczny Puchar Polski w Karate Kyokushin. Tym razem we Włocławku wspaniale zaprezentowała się nasza zawodniczka Weronika Mazur. Zdobyła ona 2 miejsce w kategorii kata oraz złoto w kumite w swojej kategorii. Warto wspomnieć, że w zawodach uczestniczyło ponad 560 zawodników z ponad 100 klubów z całej Polski. Wraz z zawodniczką był również prezes klubu, shihan Robert Wajgelt. Jesteśmy bardzo dumni z tego osiągnięcia. Doceniamy również wysiłek który każdego dnia wkładają rodzice Weroniki w to, by mogła się rozwijać. W tym roku to już koniec startów. Teraz czas na odpoczynek, a w następnym roku wrócimy jeszcze silniejsi !

2019-12-10
Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy

7 grudnia odbył się Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy o Puchar Burmistrza Mielna w Karate Kyokushin. W zawodach wzięło udział 84 zawodników z 5 ośrodków: Nowa Sól, Płoty, Resko, Mielno, Sieradz. Z Sieradzkiego Klubu Karate Kyokushinkai wystartowali: Przemek i Magda Maruszewscy, Zuzia Barańska, Maja Kowalska, Gosia Ilczuk i Natalia Kurek. W kategorii junior młodszy 14-15 lat, -50 kg Przemysław Maruszewski wywalczył pierwsze miejsce, w kategorii młodziczek 12-13 lat, + 40 kg złoty medal zdobyła Magdalena Maruszewska i brązowe medale wywalczyły Maja Kowalska i Małgorzata Ilczuk. W konkurencji kata złote medale zdobyły: Zuzanna Barsńska w kategorii 10 - 11 lat i Magdalena Maruszewska w kategorii 12 - 13 lat. Turniej sędziowali: sensei Beata Wajgelt, sempai Ida Wajgelt i sempai Michał Martynów. Kierownikiem ekipy był shihan Robert Wajgelt, a organizatorem zawód Mieleński Klub Karate Kyokushin. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i na pewno wrócimy za rok.

2019-11-26
Zawody w Holandii.

Podbiliśmy Holandię ! W dniu dzisiejszym zawodniczka SKKK Weronika Mazur zdobyła dwa złote medale. W kata oraz w kumite. Warto wspomnieć, ze wszystkie walki wygrała przez ippon przed czasem. Jesteśmy bardzo dumni. Dziś czas na świętowanie a jutro wracamy do domu. Czekamy na kolejne sukces.

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] nastepna