EGZAMINACYJNE

AKTUALNOŚCI

2019-11-26
Zawody w Holandii.

Podbiliśmy Holandię ! W dniu dzisiejszym zawodniczka SKKK Weronika Mazur zdobyła dwa złote medale. W kata oraz w kumite. Warto wspomnieć, ze wszystkie walki wygrała przez ippon przed czasem. Jesteśmy bardzo dumni. Dziś czas na świętowanie a jutro wracamy do domu. Czekamy na kolejne sukces.

2019-11-20
XX Mistrzowstwa Polski Juniorów i Młodzieńców, Maków Mazowiecki.

W dniu 16 listopada odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców. Zawodniczka Weronika Mazur uplasowała się na 6 miejscu w konkurencji kata. Następnie wywalczyła brąz w swojej kategorii wiekowej. Należy wspomnieć że były to jej ostatnie juniorskie Mistrzostwa Polski, gdyż za rok przechodzi do seniorów. Były to również pierwsze zawody na których Weronika przybrała barwy naszego klubu. Dziękujemy za godne reprezentowanie i liczymy na kolejne sukcesy w przyszłości. Gratulujemy.

2019-11-19
Spotkanie z Prezydentem Miasta Sieradz - Pawłem Osiewałą.

Paweł Osiewała, prezydent Sieradza spotkał się z zawodniczkami i trenerami Sieradzkiego Klubu Karate Kyokushinkai, którzy z 33. Mistrzostw Europy w Porto przywieźli dwa brązowe medale.
- Jestem zadowolona z mojego występu. Oczywiście, pewien niedosyt zostaje, że nie jest to złoty medal. Niedawno zmieniłam kategorię wiekową i występ w Portugalii był dla mnie jednym z pierwszych, dlatego traktuję go jako super sprawę - przyznaje Zuzanna Duch, która zdobyła 3 miejsce w kategorii junior (-50 kg).
Zadowolona ze swojego występu jest także Ida Wajgelt, dla której występ w mistrzostwach w Porto był jej debiutem w walkach seniorskich. - Biorąc pod uwagę kontuzję, której nabawiłam się w czasie wcześniejszych walk, wywalczenie brązu jest dużym sukcesem - cieszy się zawodniczka.
W maju przyszłego roku gospodarzem Mistrzostw Europy w karate kyokushin będzie Sieradz. - Mam nadzieję, że medale zdobyte w Porto, są dobrym prognostykiem przed przyszłorocznymi zawodami w naszym mieście - mówi Paweł Osiewała.

2019-10-31
Podziękowania!!!

Dziękujemy za wspaniałą wycieczkę zorganizowaną przez Macieja Czarneckiego

2019-10-30
Zwiedzanie Porto.

Po ciężkich bojach przyszedł czas na zwiedzanie. Shihan Robert Wajgelt który organizował Mistrzostwa Europy pod względem technicznym, bardzo chciałby podziękować sensei Beata Wajgelt, Anna Janczak i sensei Piotr Janczak za pomoc. Specjalne podziękowania dla Idy Wajgelt która startowała w zawodach ale znalazła jeszcze czas być tłumaczem.W ciągu 14 godzin pracy, zweryfikowane zostało około 400 osób. Ogrom pracy jest godny podziwu. Dziękujemy i oby więcej tak wspaniałych ludzi było gotowych do pomocy.

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] nastepna