SIERADZKI  KLUB
KARATE KYOKUSHINKAI

AKTUALNOŚCI

TRENINGI KARATE

OSIĄGNIĘCIA

ZAWODNICY

GALERIA

SKLEP

OCHRONA
DANYCH OSOBOWYCH

HISTORIA
SZTUKI KARATE

SOSAI
MASUTATSU OYAMA

SŁOWNICZEK JAP-POL

KATA

KIHON

KUMITE

100 KUMITE

TAMASHI-WARI

PRZYSIĘGA DOJO

WYMOGI
EGZAMINACYJNE

   

AKTUALNOŚCI

2007-01-29
ZIMOWA AKADEMIA KARATE W SIERADZU.

Nadeszły ferie dla dzieci z Polski centralnej. Przyszedł mróz i spadł śnieg, więc z pewnością dzieci z radością ruszą na sanki, narty i łyżwy! Jednak nie tylko zabawy na świeżym powietrzu stoją do dyspozycji szkolnej młodzieży. Sieradzki Klub Karate Kyokushinkai oraz MOSiR w Sieradzu wzorem lat poprzednich zaprasza wszystkich chętnych do Sali, mieszczącej się w gościnnych murach SP nr 9 na ul. Łokietka w Sieradzu, gdzie codziennie przez dwa tygodnie, od poniedziałku do piątku, o godz. 18.00 będzie się odbywać Zimowa Akademia Karate. Oprócz dzieci wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy SKKK zapraszają młodzież i dorosłych - najchętniej całe rodziny: rodziców z dziećmi, dziadków z wnuczkami. Dobra zabawa zapewniona!!! Także na śniegu – planowany jest wspólnie z MOSiR-em w Sieradzu kulig. Będzie też coś dla ducha, ponieważ oprócz samoobrony, podstaw Karate, będzie można zapoznać się z podstawowym słownictwem japońskim i kulturą tego pięknego kraju. Wszystko wskazuje na to, że uda się też zrealizować wycieczkę do sieradzkiego muzeum. Zajęcia ubarwią pokazy mistrzów Polski Karate i ćwiczenia w rytm muzyki – potem na dyskotece jak znalazł!
Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 18.00 – 19.30 przez całe ferie. UDZIAŁ W ZAJĘCIACH JEST BEZPŁATNY !!!

Plakat zimowej akademi Karate

2007-01-28
ZAKOŃCZENIE ZIMOWEJ AKADEMII KARATE W KALISZU.

Dwa tygodnie „przeleciały” jak mgnienie oka! Były ferie i już po feriach. W ich trakcie w Hali Winiary Arena w Kaliszu bez mała setka osób uczestniczyło w zajęciach Karate. Najwięcej oczywiście było wśród nich dzieci. Sądząc po bardzo dobrej frekwencji (na akademii pojawiali się najczęściej stali bywalcy pierwszego spotkania) nikt nie nudził się z trenerami Karate.
Na ostatnim spotkaniu uroczyście podziękował i pożegnał uczestników Akademii Dyrektor OSRiR-u Mirosław Przybył wspólnie z sensei Robertem Wajgeltem. Obaj wyrazili podziękowanie i zadowolenie z licznego udziału mieszkańców Kalisza w zajęciach, które odbiły się echem w kaliskich mediach, a to z kolei było z jednej strony znakomitą promocją świeżo otwartej hali, a z drugiej Kaliskiego Karate Kyokushin. Dyrektor Przybył i sensei Wajgelt zapowiedzieli kontynuację akademii w następnych latach, spodziewając się coraz liczniejszego w niej udziału mieszkańców Kalisza.
ZAPRASZAMY WIęC JUŻ TERAZ NA LETNIĄ AKADEMIę W WAKACJE I NA NASTEPNĄ ZIMOWĄ !!! Osu !!!

galeria

2007-01-21
Zimowe ferie na zielono!

Ruszyła zapowiadana już zimowa akademia Karate w Kaliszu we wspaniałej Hali Winiary Arena. Co dzień liczba osób przybywających na zajęcia się powiększa, organizatorzy zaczynają się obawiać, mówiąc żartem, czy wielka hala pomieści wszystkich chętnych! Oczywiście nie ma obaw! Zapraszamy wszystkich chętnych!2007-01-21
Ogólnopolski Opłatek Sportowców.

W drugą sobotę stycznia świąteczne spotkanie opłatkowe wyznaczyli sobie sportowcy z całego kraju. Spotkaniu patronowali Jego eminencja Ks. Prymas Józef Glemp, Marszałek Sejmu Marek Jurek i Minister Sportu RP Tomasz Lipiec. Wśród dostojnych gości nie zabrakło Jego Ekscelencji ks. Biskupa Włocławskiego Wiesława Alojzego Meringa. Trudu organizacji podjęło się Katolickie Stowarzyszenie Sportowe Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydent Miasta Sieradza Jacek Walczak oraz dowództwo 15 Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia, na którego czele stoi płk. Jan Sobotka.
Ogólnopolski Opłatek stał się okazja do złożenia życzeń od najwyższych władz kościelnych i państwowych dla rzeszy polskich sportowców, których m.in. reprezentowali w Sieradzu mistrzowie olimpijscy i mistrzowie świata a także wielu młodych zawodników, a z drugiej trony sportowcy wręczając na ręce Biskupa Meringa podarki, także życzyli Mu i wszystkim obecnym przedstawicielom władz wiele zdrowia i szczęścia w 2007 r.
Spotkanie urozmaicały występy zespołu tańca Sieradzanie, lecz najmocniejszym akcentem, zamykającym część oficjalną był przyjęty owacjami pokaz dużej grupy sieradzkich karateków z naszego klubu, którzy reprezentowali CAŁY SIERADZKI SPORT! Największe brawa zebrały nasze dzieci, z wdziękiem i precyzyjnie demonstrujące podstawy Karate, lecz ogromne wrażenie zrobiła końcowa demonstracja tameshiwari (rozbijania twardych przedmiotów) w wykonaniu szefa SKKK sensei Roberta Wajgelta.
Nie był to jedyny w ten weekend pokaz sieradzkiego Karate, gdyż w niedzielę z okazji 15. Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka na sieradzkim Placu Wojewódzkim w obecności tłumów obecnych widzów, czekających na Światełko do Nieba, sensei Wajgelt i sensei Sieczka czynnie zachęcali widzów do uprawiania Karate.

galeria

2007-01-09
ZIMOWA AKADEMIA KARATE W KALISZU.

IDĄ FERIE ! Kiedy nie ma śniegu, nie ma lodowisk, nie ma gdzie się poślizgać i nuda zagląda nam w twarz, bo wciąż z nieba pada deszcz – PRZYJDĄ NA ZAJĘCIA KARATE !!!
Kaliski Klub Karate Kyokushin wspólnie z OSRiR-em Kalisz organizują Zimową Akademię Karate po raz pierwszy w nowej, wspaniałej Hali WINIARY ARENA, ul. H. Sawickiej 22-24 w Kaliszu. Wykwalifikowana i doświadczona kadra instruktorska, świetne warunki lokalowe i techniczne gwarancja pożytecznie spędzonego wolnego czasu w trakcie ferii. Można połączyć przyjemne z pożytecznym: dużo zabawy, ale i zajęcia praktyczne z samoobrony, podstaw karate dla dzieci, młodzieży i dorosłych, pokazy walk mistrzów Polski, projekcje video, nauka podstawowego słownictwa japońskiego.
Zapraszamy na zajęcia codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00 – 15.00 przez całe ferie. UDZIAŁ W ZAJęCIACH JEST BEZPŁATNY !!!poprzednia [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] nastepna