SIERADZKI  KLUB
KARATE KYOKUSHINKAI

AKTUALNOŚCI

TRENINGI KARATE

OSIĄGNIĘCIA

ZAWODNICY

GALERIA

SKLEP

OCHRONA
DANYCH OSOBOWYCH

HISTORIA
SZTUKI KARATE

SOSAI
MASUTATSU OYAMA

SŁOWNICZEK JAP-POL

KATA

KIHON

KUMITE

100 KUMITE

TAMASHI-WARI

PRZYSIĘGA DOJO

WYMOGI
EGZAMINACYJNE

   

AKTUALNOŚCI

2007-01-28
ZAKOŃCZENIE ZIMOWEJ AKADEMII KARATE W KALISZU.

Dwa tygodnie „przeleciały” jak mgnienie oka! Były ferie i już po feriach. W ich trakcie w Hali Winiary Arena w Kaliszu bez mała setka osób uczestniczyło w zajęciach Karate. Najwięcej oczywiście było wśród nich dzieci. Sądząc po bardzo dobrej frekwencji (na akademii pojawiali się najczęściej stali bywalcy pierwszego spotkania) nikt nie nudził się z trenerami Karate.
Na ostatnim spotkaniu uroczyście podziękował i pożegnał uczestników Akademii Dyrektor OSRiR-u Mirosław Przybył wspólnie z sensei Robertem Wajgeltem. Obaj wyrazili podziękowanie i zadowolenie z licznego udziału mieszkańców Kalisza w zajęciach, które odbiły się echem w kaliskich mediach, a to z kolei było z jednej strony znakomitą promocją świeżo otwartej hali, a z drugiej Kaliskiego Karate Kyokushin. Dyrektor Przybył i sensei Wajgelt zapowiedzieli kontynuację akademii w następnych latach, spodziewając się coraz liczniejszego w niej udziału mieszkańców Kalisza.
ZAPRASZAMY WIęC JUŻ TERAZ NA LETNIĄ AKADEMIę W WAKACJE I NA NASTEPNĄ ZIMOWĄ !!! Osu !!!

galeria

2007-01-21
Zimowe ferie na zielono!

Ruszyła zapowiadana już zimowa akademia Karate w Kaliszu we wspaniałej Hali Winiary Arena. Co dzień liczba osób przybywających na zajęcia się powiększa, organizatorzy zaczynają się obawiać, mówiąc żartem, czy wielka hala pomieści wszystkich chętnych! Oczywiście nie ma obaw! Zapraszamy wszystkich chętnych!2007-01-21
Ogólnopolski Opłatek Sportowców.

W drugą sobotę stycznia świąteczne spotkanie opłatkowe wyznaczyli sobie sportowcy z całego kraju. Spotkaniu patronowali Jego eminencja Ks. Prymas Józef Glemp, Marszałek Sejmu Marek Jurek i Minister Sportu RP Tomasz Lipiec. Wśród dostojnych gości nie zabrakło Jego Ekscelencji ks. Biskupa Włocławskiego Wiesława Alojzego Meringa. Trudu organizacji podjęło się Katolickie Stowarzyszenie Sportowe Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydent Miasta Sieradza Jacek Walczak oraz dowództwo 15 Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia, na którego czele stoi płk. Jan Sobotka.
Ogólnopolski Opłatek stał się okazja do złożenia życzeń od najwyższych władz kościelnych i państwowych dla rzeszy polskich sportowców, których m.in. reprezentowali w Sieradzu mistrzowie olimpijscy i mistrzowie świata a także wielu młodych zawodników, a z drugiej trony sportowcy wręczając na ręce Biskupa Meringa podarki, także życzyli Mu i wszystkim obecnym przedstawicielom władz wiele zdrowia i szczęścia w 2007 r.
Spotkanie urozmaicały występy zespołu tańca Sieradzanie, lecz najmocniejszym akcentem, zamykającym część oficjalną był przyjęty owacjami pokaz dużej grupy sieradzkich karateków z naszego klubu, którzy reprezentowali CAŁY SIERADZKI SPORT! Największe brawa zebrały nasze dzieci, z wdziękiem i precyzyjnie demonstrujące podstawy Karate, lecz ogromne wrażenie zrobiła końcowa demonstracja tameshiwari (rozbijania twardych przedmiotów) w wykonaniu szefa SKKK sensei Roberta Wajgelta.
Nie był to jedyny w ten weekend pokaz sieradzkiego Karate, gdyż w niedzielę z okazji 15. Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka na sieradzkim Placu Wojewódzkim w obecności tłumów obecnych widzów, czekających na Światełko do Nieba, sensei Wajgelt i sensei Sieczka czynnie zachęcali widzów do uprawiania Karate.

galeria

2007-01-09
ZIMOWA AKADEMIA KARATE W KALISZU.

IDĄ FERIE ! Kiedy nie ma śniegu, nie ma lodowisk, nie ma gdzie się poślizgać i nuda zagląda nam w twarz, bo wciąż z nieba pada deszcz – PRZYJDĄ NA ZAJĘCIA KARATE !!!
Kaliski Klub Karate Kyokushin wspólnie z OSRiR-em Kalisz organizują Zimową Akademię Karate po raz pierwszy w nowej, wspaniałej Hali WINIARY ARENA, ul. H. Sawickiej 22-24 w Kaliszu. Wykwalifikowana i doświadczona kadra instruktorska, świetne warunki lokalowe i techniczne gwarancja pożytecznie spędzonego wolnego czasu w trakcie ferii. Można połączyć przyjemne z pożytecznym: dużo zabawy, ale i zajęcia praktyczne z samoobrony, podstaw karate dla dzieci, młodzieży i dorosłych, pokazy walk mistrzów Polski, projekcje video, nauka podstawowego słownictwa japońskiego.
Zapraszamy na zajęcia codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00 – 15.00 przez całe ferie. UDZIAŁ W ZAJęCIACH JEST BEZPŁATNY !!!2006-12-19
Ogólnopolski Turniej "Gwiazdkowy" Kraków 2006.

Z udziałem 160 zawodników z całej Polski odbył się bardzo ciekawy turniej dla dzieci i młodzieży w Krakowie. Nasza drużyna wystartowała w dwu obowiązujących grupach: w formule "lekki kontakt" oraz w kata. Z 12-osobowej ekipy aż 6 osób przywiozło medale. Złoci medaliści to: Mateusz Matuszewski lekki kontakt -70 kg, +70 kg Krzysztof Mazur, srebrni medaliści: -60 kg Bartek Resterniak, w kata dziewcząt Iga Wajgelt, brązowe: w kata chłopców Michał Pietrus oraz w lekkim kontakcie +70 kg Sebastian Gajewski. Dzięki tym medalom nasza drużyna zajęła drużynowo trzecie miejsce! Pozostali członkowie ekipy, którzy nie zdobyli medali, ale dzielnie walczyli i zbierali cenne doświadczenia podczas startów na wielkich imprezach to: Magdalena Mizerska, Hubert Woźniakowski, Adrian Kubicki, Michał Ochocki, Kacper Różański, Mikołaj Piątowski. Cieszy fakt, że coraz chętniej i liczniej w zawodach podobnej rangi udział biorą najmłodsi członkowie naszego klubu, biorąc niewątpliwie przykład ze swoich starszych kolegów, a zwłaszcza z mistrzów z czarnymi pasami.
Dodatkowa atrakcją dla dzieci i dorosłych opiekunów, którymi byli Sensei Wajgelt, Sensei Marcin Sieczka i Jakub Piątowski, był nocleg w odremontowanym i zamienionym na luksusowy hotel austriackim forcie pod Balicami. Spod hotelu roztaczała się, jak wspominają uczestnicy wyjazdu, wspaniała panorama na Kraków i port lotniczy Balice.poprzednia [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] nastepna